Stedelijke Bibliotheek Mechelen

Digitale vertelkiosk stimuleert meertalig voorlezen

gepost op: 19 maart 2017

Ontdek van 3 t.e.m. 12 april de digitale vertelkiosk van Foyer vzw in onze jeugdbib!

Foyer vzw - een Brusselse organisatie voor maatschappelijk werk - ontwierp een meertalige vertelkiosk. De mobiele kiosk werd ontworpen in de vorm van een kamishibai-theatertje met een digitaal touchscreen bovenop een boekenkast. Via het touchscreen kunnen kinderen op een snelle en makkelijke manier een verhaal in een taal naar keuze kiezen en laten afspelen waarbij ze zowel de voorlezer als de prenten te zien krijgen. De vertelkiosk werd in de eerste plaats ontwikkeld voor kinderen van vluchtelingen om een brug te slaan naar hun thuistaal en identiteit maar kan ook ingezet worden in de klas, de bib of de naschoolse opvang. 

Van 3 t.e.m. 12 april 2017 staat de digitale vertelkiosk in onze jeugdbib. Ontdek, speel en luister. Wil je de digitale vertelkiosk zelf uitlenen voor je school of organisatie? Stuur dan een mailtje naar patrizia.civetta@foyer.be of rein.callewaert@foyer.be.

Nog geen reacties

Plaats een reactie

Plaats een reactie

Reacties worden eerst gemodereerd
voordat ze op de site verschijnen.

Meer nieuws

Meer nieuws