Boek
Nederlands

Chez Pascale

Pascale Naessens (auteur)

Beste lezer,
Niemand weet beter dan u hoe belangrijk de titel en de cover van een boek zijn. Van 'Mijn pure keuken' over 'Nog eenvoudiger' tot 'Ik eet zo graag' : mijn titels verwoorden als het ware mijn visie op koken en eten. Zo ook mijn nieuwste titel 'Chez Pascale'.

Ik droomde er ooit van een restaurant te beginnen, maar tot nu toe kook ik alleen voor de vrienden. Die ik zo gra

Titel
Chez Pascale
Auteur
Pascale Naessens
Taal
Nederlands
Uitgever
Tielt: Lannoo, 2023
208 p. : ill.
ISBN
9789401493123 (hardback)

Over Pascale Naessens

Pascale (Marie-Jeanne G.A.J.) Naessens (Eeklo, 4 juni 1969) is een voormalig Vlaams fotomodel, presentatrice en auteur van verschillende kookboeken. Anno 2020 is ze de best verkopende auteur in Vlaanderen. Toen VTM startte, kort voor haar twintigste verjaardag, werd ze bekend als omroepster. Dit beroep bleef ze tot 2006 vervullen. Hierna begon ze een carrière als presentatrice en televisiekokkin.

Biografie

Pascale Naessens en haar broer, televisiemaker -en presentator Désiré Naessens, groeiden op in het Oost-Vlaamse Eeklo. Haar vader Denis Naessens had een groothandel in bier. Ze begon haar carrière als fotomodel. Van 1992 tot 2006 was ze presentatrice en omroepster bij VTM. Ze presenteerde er de woonmagazines Huis en Thuis, Picco Bello, TV-Makelaar, TV-Dokter en Red Mijn Huis. Samen met haar echtgenoot, reporter Paul Jambers, zeilde ze de wereld rond en ontvingen ze bekende Vlamingen op hun zeilboot voor Met Jambers onder Zeil…Lees verder op Wikipedia