Boek
Nederlands

Brief aan een jonge moslim ; Het Midden-Oosten halverwege het drama?

Tariq Ali (auteur)
+1
Brief aan een jonge moslim ; Het Midden-Oosten halverwege het drama?
×
Brief aan een jonge moslim ; Het Midden-Oosten halverwege het drama? Brief aan een jonge moslim ; Het Midden-Oosten halverwege het drama?

Brief aan een jonge moslim ; Het Midden-Oosten halverwege het drama?

In de reeks:
Er lijkt in het geheel geen plaats meer te zijn voor de rede, behalve bij naar verhouding zeer weinigen, zo zeer hebben deze vooroordelen vat gekregen op de geesten der mensen. Toch wil ik mijn best doen en mijn pogingen blijven voortzetten, aangezien er geen reden is ze als volstrekt hopeloos te beschouwen. - Baruch Spinoza (1670) Ik heb hier niets wezenlijks aan toe te voegen. - Paul Verb
Bevat
Titel
Brief aan een jonge moslim ; Het Midden-Oosten halverwege het drama?
Auteur
Tariq Ali
Taal
Nederlands
Editie
1
Uitgever
Brussel: VUBPRESS, 2008
39 p.
ISBN
9789054874744 (paperback)

Over Tariq Ali

Tariq Ali (Lahore, 21 oktober 1943) is een Brits-Pakistaans historicus, romanschrijver, journalist, biograaf, toneelschrijver en televisie-en filmproducent, wiens werk idealistisch en politiek geëngageerd is.

Tariq Ali studeerde aan de Universiteit van Oxford waar hij betrokken raakte bij de politieke studentenbeweging, vooral de beweging tegen de Vietnamoorlog. Na zijn studies leidde hij de Vietnam Solidarity Campaign. Hij richtte een eigen onafhankelijke televisiemaatschappij op, Bandung, die programma’s maakte voor Channel 4 gedurende de jaren tachtig van de vorige eeuw.

Hij maakt anno 2005 nog steeds geregeld programma’s voor BBC Radio en schrijft artikelen en essays voor weekbladen en kranten zoals The Guardian en The London Review of Books. Hij is tevens de uitgeefdirecteur van de Londense filosofische uitgeverij VERSO en zetelt in de raad van de New Left Review, waarvoor hij ook als redacteur werkt.

Bibliogr…Lees verder op Wikipedia